Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Jacek Ozdoba o strajku nauczycieli: chirurg, nie odchodzi od stołu operacyjnego

PR 8:24 15 kwietnia 2019
Telewizja Republika
Gościem poranka w Telewizji Republika był warszawski radny Jacek Ozdoba (Porozumienie, klub PiS), który mówił o nieporadnych działaniach władz miasta w walce ze smogiem. Odniósł się także m.in. do strajku nauczycieli.

Jacek Ozdoba mówił w Telewizji Republika o mnożącej się w Warszawie ilości osób pracujących w administracji publicznej. Odniósł się także do wpisów mieszkańców miasta na Twitterze wskazujących na nieporadną walkę ze smogiem i działania Dyrektor Koordynator ds. zrównoważonego rozwoju i zieleni w Urzędzie m.st. Warszawy pani Justyna Glusman. Jego zdaniem, użytkownik którego zablokowała pani Glussman na Twitterze, celnie krytykował działania – a właściwie brak działań w sprawie walki ze smogiem.

- Ciągle w mieście jest dużo kopciuchów, każdy z nich produkuje dużo szkodliwych substancji. Kliny napowietrzające miasto zostały zabudowane. Przez to powietrze się nie wymienia. Mamy do czynienia przez to ze smogiem. Samochody, brak odpowiedniej polityki w zakresie zieleni. To zatruwa miasto – wskazał radny.

Gość Telewizji Republika wskazała także na wciąż nie działającą poprawnie stronę internetową miasta która miała informować o jakości powietrza.

Radny Jacek Ozboba mówił także o nazwiskach na listach Zjednoczonej Prawicy na wybory do PE. Podkreślił znaczenie takich nazwisk jak Bielan, Mazurek czy Jaki.

Gość odniósł się także to strajku nauczycieli.

- Moim zdaniem, jeśli szef ZNP mówi, że matury są zagrożone to niech on się zastanowi. Żaden normalny nauczyciel, podobnie jak chirurg, nie odchodzi od stołu operacyjnego. Apel premiera o to by zawiesić protest przynajmniej na czas świąt jest słuszny – stwierdził.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...
TAGI: Warszawa, smog, ZNP


GEOPOLITYCZNY TYGIEL (ODC.106) - OTO DLACZEGO ZAKUP F-35 ROZZŁOŚCIŁ ROSYJSKĄ AGENTURĘ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze