Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Makabra! Zabili ją przed szkołą na oczach dzieci! Wszystko działo się w ... Wielkiej Brytanii!

sm 15:25 10 lutego 2019
8 lutego przed szkołą podstawową Meadow w brytyjskim Epsom doszło do brutalnego morderstwa. Ofiara, 39-letnia Aliny Mendes, została zaatakowana na oczach swoich dzieci, które przyjechała odebrać z lekcji. Morderca napadł na nią, gdy trzymała jedno z nich na rękach. Po zadaniu kilku ciosów nożem wsiadł do samochodu i odjechał. Jak podaje "The Sunday Times" sprawcą jest były partner Mendes.

Pochodząca z Brazylii Aliny Mendes została napadnięta pod budynkiem szkoły, do której uczęszcza troje z czworga jej dzieci. Sprawca wyskoczył z samochodu i rzucił się na nią z nożem. Jak podaje "Daily Star", 39-latka próbowała uciekać, ale była bez szans. Zabójca złapał ją i zadał kilka ciosów. Kiedy osunęła się na ziemię, wsiadł do auta i odjechał. Towarzyszył mu drugi mężczyzna.

Świadkami zdarzenia były dzieci kobiety oraz inni uczniowie i ich rodzice. Kiedy zorientowali się, co się stało, pobiegli 39-latce na ratunek. Próbowali ją reanimować, ale obrażenia okazały się śmiertelne. 

Sprawcę napaści i jego towarzysza zatrzymano dwie godziny później. Policja nie ujawniła ich personaliów. Wiadomo jedynie, że podejrzany ma około 40 lat. Drugi mężczyzna jest od niego o 10 lat starszy. Po przesłuchaniu nie postawiono mu jednak żadnych zarzutów i zwolniono z aresztu.

Źródło: fakt24.pl

Wczytuję ocenę...


TOMASZ SAKIEWICZ - #StrefaWolneOdLGBT. "Symbol LGBT dziś zaczyna się kojarzyć z sierpem i młotem czy swastyką"
Wczytuję komentarze...
Najnowsze