Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nadciąga zima stulecia. Eksperci mówią o "małej epoce lodowcowej" i rekordowych temperaturach
Rodzice noworodka z Białogardu uwolnieni od kuratora! Sąd uchylił postanowienie. Rodzice przeszli do kontrataku!
GENIALNY filmik Morgana Freemana! "JESTEŚMY NA WOJNIE"! Reakcja Rosji paniczna!
Wczytuję dane...

Nareszcie! Arkadiusz Ł. „Hoss” przed sądem

PP 10:11 19 maja 2017
warszawska policja
O godzinie 10:00 znany Hoss został przewieziony do poznańskiego sądu na rozprawę, w sprawie wyłudzeń na terenie Polski, Niemiec, Szwecji, Luxemburga. Austrii i Szwajcarii.

Na rozprawę przyjechała także dziennikarska grupa z Niemiec, która pytała złodzieja wprost, czemu okradał niemieckich staruszków, czy nie ma jakichkolwiek wyrzutów sumienia, poczucia wstydu. Według niemieckiej policji, Hoss wyłudził „na wnuczka” w samych Niemczech ok. 2 miliony złotych.

Prawnik Arkadiusza Ł. nieustannie odwołuje się do złego stanu zdrowia swojego klienta, że jak mówi „w każdej chwili może dostać zawału serca”. Kwoty, które wyłudził, faktycznie o taki stan mogą przyprawiać, ale nie jego, a pokrzywdzonych w tej sprawie, a poszkodowanych jest dużo, bo złodziejską działalność „na wnuczka” Hoss zainicjował już w latach 90’.

Przypomnijmy, że tym sposobem zostało okradzionych tysiące osób. Zostały one pozbawione często majątku życia, który był trwoniony na luksusowe samochody i wystawne kolacje. Niestety - jak się okazało – Hoss zrobił sobie z tego „rodzinny interes”, gdyż współpracowali z nim jego bliscy.

Źródło: tvp.infoWczytuję ocenę...

Otwartym Tekstem odc. 50 - Sprawa Toma Diericka oraz rozmowa z poetą Wojciechem Wenclem

Wczytuję komentarze...