Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nie bądź obojętny! Pomóżmy Eli i Dawidowi wrócić do zdrowia

M.N. 18:13 12 lutego 2019
pomagam.pl
28 grudnia Ela miała wypadek samochodowy w wyniku którego ma obrzęk mózgu i leży w Wyszkowie w szpitalu. 20 stycznia 2019 roku została przeprowadzona próba samodzielnego oddychania i udała się. Nie ma z Nią jeszcze kontaktu, choć ma otwarte powieki i oczy "zdają się" podążać za osobami, które są przy łóżku.

Ela potrzebuje rehabilitacji (już codziennie przychodzi osoba, która masuje i stara się pomagać w powrocie do nas).  Z czasem Mama Eli - Pani Jola, jeśli będzie taka możliwość chce zapewnić Eli Specjalistyczny Ośrodek Rehabilitacyjny.

Dzisiaj zwracamy się do Ciebie prosząc - jeśli masz możliwość podzielić się jakąś ofiarą na dalszą rehabilitację, oraz w przyszłości zakup sprzętu rehabilitacyjnego - będziemy bardzo wdzięczni.  Jeśli nie możesz - proszę pomódl się by Ela - jeśli taka jest wola Boża wróciła do nas.

W pomoc Eli zaangażował się ks. Piotr Jarosiewicz, który jest nauczycielem dziewczyny w 3 klasie Gimnazjum w Łochowie. W niedziele w Łochowie odbyło się wyjątkowe wydarzenie. Blisko pięciuset zawodników rywalizowano na turnieju charytatywnym w piłkę nożna. 

Wszystko to dla Eli i Dawida.

Turniej był inicjatywa dwóch osób: księdza Piotra Jarosiewicza, wikariusza Łochowskiej parafii oraz Pawła Gołaszewskiego, dziennikarza tygodnika "Piłka Nożna".

Na stronie pomagam.pl cały czas trwa zbiórka. Wszystkich chętnych zapraszamy do wsparcia finansowego czy modlitwy o zdrowie dla Eli i Dawida.

Już niedługo kolejne wydarzenia. M.in. Charytatywny bieg.

TUTAJ MOŻESZ POMÓC ELI I DAWIDOWI

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


MÓWI SIĘ (SOBALA) - JAN PIETRZAK - POLACY SĄ ZBYT MIŁOSIERNI WOBEC DEMONSTRACJI POGARDY
Wczytuję komentarze...
Najnowsze