Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nadciąga zima stulecia. Eksperci mówią o "małej epoce lodowcowej" i rekordowych temperaturach
Rodzice noworodka z Białogardu uwolnieni od kuratora! Sąd uchylił postanowienie. Rodzice przeszli do kontrataku!
GENIALNY filmik Morgana Freemana! "JESTEŚMY NA WOJNIE"! Reakcja Rosji paniczna!
Wczytuję dane...

Pierwsza zagraniczna wizyta Trumpa - w planach Arabia Saudyjska

PP 9:37 19 maja 2017
buissnesinsider.com.pl
Dziś prezydent Stanów Zjednoczonych rozpoczyna swoją pierwszą podróż zagraniczną od czasu przejęcia stanowiska. Donald Trump odwiedzi m.in. Arabię Saudyjską. Podczas tego spotkania mają zostać sfinalizowane transakcje dot. sprzedaży uzbrojenia. Transakcja ma przynieść Amerykanom miliardowe korzyści.

Transakcje Stanów Zjednoczonych, które zaopatrują większość zbrojeń Arabii Saudyjskiej, mają dać Amerykanom dodatkowe 100 miliardów dolarów, a wartość kontraktu w przeciągu 10 lat może przekroczyć 300 miliardów, ponieważ USA jest głównym dostawcą i konserwatorem statków, pocisków lotniczych i pozostałego opancerzenia. Informacje ujawnia Reuters, który w rozmowie z anonimowym urzędnikiem Białego Domu, dowiedział się, że kontrakt jest na końcowym etapie przygotowań.

W czasie wizyty z arabskimi władzami, Trump będzie rozmawiał na temat zwalczania islamskich terrorystów, możliwych rozwiązań w sprawie wojny w Jemenie oraz zagrożeń balistycznych na Morzu Czerwonym. Nie pominie również tematu migracji uchodźców.

Źródło: reuters, BBCWczytuję ocenę...

Otwartym Tekstem odc. 50 - Sprawa Toma Diericka oraz rozmowa z poetą Wojciechem Wenclem

Wczytuję komentarze...