Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Pijana matka biła swoje miesięczne dziecko!

M.N. 17:34 12 lutego 2019
Wikimedia Commons
Policjanci z wrocławskiej komendy miejskiej podjęli natychmiastowe działania i zatrzymali nietrzeźwą kobietę podejrzaną o pobicie swojego miesięcznego syna. Została ona zauważona przez przechodniów, którzy od razu odebrali jej niemowlaka i powiadomili Policję. Chłopczyk trafił do szpitala, a kobieta mająca ponad promil alkoholu w organizmie, prosto do aresztu. Po tym jak 34-latka wytrzeźwiała, funkcjonariusze wykonali wstępne czynności procesowe z jej udziałem, a dziś będą one kontynuowane w prokuraturze. Później dalsze decyzje w sprawie kobiety podejmie sąd.

Funkcjonariusze z Komendy Miejskiej Policji we Wrocławiu interweniowali w związku ze zgłoszeniem otrzymanym od mieszkańców, które dotyczyło kobiety bijącej swoje małe dziecko. Policjanci niemal natychmiast byli na miejscu i zatrzymali podejrzaną. 34-latka miała ponad promil alkoholu w organizmie. Kobieta trafiła prosto do aresztu, a niemowlak odebrany jej przez przechodniów, został przewieziony karetką do jednego z miejscowych szpitali. Obecnie przebywa pod opieką lekarzy.

Sprawdzenia w policyjnej bazie danych potwierdziły, że zatrzymaną przez funkcjonariuszy osobą jest kobieta poszukiwana za kradzieże mienia. Po tym jak wytrzeźwiała będąc w policyjnym areszcie, funkcjonariusze wykonali wstępne czynności procesowe z jej udziałem.

Dziś, 11.02.br., zaplanowano kolejne przesłuchanie w prokuraturze, gdzie jak wynika z zabezpieczonego przez śledczych materiału dowodowego, usłyszy ona zarzuty.  O dalszym losie zatrzymanej 34-latki zdecyduje sąd.

Źródło: policja.pl

Wczytuję ocenę...


MÓWI SIĘ (SOBALA) - JAN PIETRZAK - POLACY SĄ ZBYT MIŁOSIERNI WOBEC DEMONSTRACJI POGARDY
Wczytuję komentarze...
Najnowsze