Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sport

Jose Mourinho został zwolniony z posady menedżera Manchesteru United! Klub poinformował o tym we wtorkowy poranek na swojej stronie internetowej. ...>
Dziś rozlosowano pary 1/8 piłkarskiej Ligi Mistrzów. W szlagierowym pojedynku, Bayern Monachium zmierzy się z Liverpoolem. Losowanie par odbyło się w szw ...>
Zawody Pucharu Świata w Engelbergu zwyciężył Japończyk Ryoyu Kobayashi. Drugie i trzecie należało już do Polaków – kolejno Piotra Żyły oraz Kamil ...>
Piotr Żyła zajął drugie miejsce w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Engelbergu. Na najwyższym stopniu podium stanął Karl Geiger. Kamil S ...>
26-letni Australijczyk Callum Mouncey był rugbystą w męskiej reprezentacji. Trzy lata temu doszedł do wniosku, że jest kobietą i pomimo swojej potężnej postury ...>
Były piłkarz Ruchu Chorzów Santiago Villafane znalazł się na życiowym zakręcie. Musiał bowiem opuścić klub, aby ratować walczącego o życie syna. Począt ...>
Poziom piłki nożnej w polskich ligach nie powala. Nie bez przyczyny Polacy prześmiewczo grzmią o "Polakach, jako mistrzach Polski". Ogólny stan piłkarzy posta ...>
Joanna Jędrzejczyk przegrała walkę o pas mistrzyni wagi muszej z Walentyną Szewczenko podczas gali UF C231 w Toronto. Zawodniczki wcześniej trzykrotnie zmie ...>
– ​Jakub Błaszczykowski, który jest piłkarzem z największą liczbą meczów rozegranych w reprezentacji Polski, zadeklarował wczoraj powrót do Wisły K ...>
Rosyjskie media hucznie donoszą o tragicznej śmierci 18-letniego Aleksieja Łomakina. Na co dzień występował w barwach drużyny Lokomotiv Moskwa, razem ...>
W miniony weekend Adonis Stevenson, znany polskim kibicom boksu ze starć z Andrzejem Fonfarą, bronił pasa mistrza świata WBC w wadze półciężkiej. W 11. r ...>
– Zaryzykuję z pełną odpowiedzialnością, że po sześciu meczach powinniśmy mieć zapewniony awans na turniej - skomentował wyniki losowanie grup elim ...>
Piotr Żyła w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w rosyjskim Niżnym Tagile zajął trzecie miejsce. Kamil Stoch wylądował tuż za podium – na mie ...>
Selekcjoner polskich piłkarzy Jerzy Brzęczek ocenił, że można być "umiarkowanie zadowolonym" z losowania grup eliminacji mistrzostw Europy 2020, które ...>
Grupy eliminacyjne do Euro 2020 zostały rozlosowany. Poznaliśmy rywali, z którymi musimy się zmierzyć by wziąć udział w mistrzostwach europy. Zmierzymy się z A ...>
Piotr Żyła zająl drugie miejsce w konkursie Pucharu Świata w skokach narciarskich w Niżnym Tagile. Zwyciężył Norweg Johann Andre Forfang. >
Piotr Żyła zwycięzył w kwalifikacjach do sobotniego konkursu Pucharu Świata w Niżnym Tagile. Polak triumfował po skoku na odległość 134 m. Wysokie, czwarte m ...>
​PKN ORLEN został oficjalnym partnerem zespołu Formuły 1 Williams Martini Racing. Logotyp koncernu znajdzie się na bolidach, a także na kombinezonach zawodn ...>
Ryoyu Kobayashi odniósł kolejne zwycięstwo w Pucharze Świata. Japończyk triumfował w niedzielnych zawodach w Ruce (HS142) po niesamowitych skokach na od ...>
Japończyk Ryoyu Kobayashi po skoku na odległość 140 metrów jest liderem po pierwszej serii niedzielnego konkursu Pucharu Świata na skoczni w Ruce (HS14 ...>