Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

SZCZYT GŁUPOTY... Spóźnił się na autobus, więc kupił koc i chciał przejść… 70 km!

M.N. 13:27 12 stycznia 2019
pixabay.com
Policjanci z Bartoszyc otrzymali informację, że drogą krajową nr 51 na trasie Bartoszyce–Samolubie (woj. warmińsko-mazurskie) idzie osoba ubrana w sukienkę, która najprawdopodobniej potrzebuje pomocy. Kiedy funkcjonariusze przyjechali na miejsce, okazało się, że tym pieszym jest 20-latek, który wracał od swojej dziewczyny owinięty w koc.

Młody mężczyzna wytłumaczył policjantom, że jest studentem i spóźnił się na ostatni autobus z Bartoszyc do Olsztyna, gdzie aktualnie mieszka. Było już po godzinie 23:00, więc postanowił wrócić do domu pieszo. Po drodze zaszedł do marketu i kupił sobie koc, którym się owinął.

 

Z Bartoszyc do Olsztyna jest około 70 kilometrów. Według wyliczeń Google Maps, pokonanie tej trasy pieszo zajęłoby ponad 14 godzin. 

Z uwagi na to, że student do domu miał jeszcze bardzo daleko, a aura nie sprzyjała pieszym wyprawom, dla zapewnienia bezpieczeństwa mężczyzny, policjanci zawieźli go do matki, która mieszka w gm. Sępopol.

 

Funkcjonariusze pouczyli 20–latka za wykroczenie nieużywania elementów odblaskowych. Mężczyzna zobowiązał się do noszenia ich w przyszłości.

Źródło: polsatnews.pl

Wczytuję ocenę...


MÓWI SIĘ (SOBALA) - JAN PIETRZAK - POLACY SĄ ZBYT MIŁOSIERNI WOBEC DEMONSTRACJI POGARDY
Wczytuję komentarze...
Najnowsze