Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Tomasz Sakiewicz informuje o pozwie wobec Agory za kłamstwa. „Ze względów humanitarnych” oszczędzą Czuchnowskiego

PR 13:31 29 stycznia 2019
Wikiepdia/ Szczebrzeszynski/ Domena Publiczna
Tomasz Sakiewicz poinformował, że Zarząd Niezależnego Wydawnictwa Polskiego pozywa Agorę, wydawcę "Gazety Wyborczej" i portalu gazeta.pl. Jednocześnie informuje, że "ze względów humanitarnych nie będzie podejmować kroków prawnych wobec Wojciecha Czuchnowskiego".

 

Poniżej prezentujemy całe oświadczenie Niezależnego Wydawnictwa Polskiego, wydawcy "Gazety Polskiej":

Zarząd Niezależnego Wydawnictwa Polskiego Sp. z.o.o oświadcza, iż wobec notorycznego rozpowszechniania skrajnie nieprawdziwych informacji dotyczących sytuacji finansowej spółki (Niezależne Wydawnictwo Polskie sp. z. o.o. przynosi zyski) przez podmioty medialne należące do Agora S.A., podjął decyzję o pozwaniu jej do sądu. Jednocześnie informujemy, że ze względów humanitarnych nie będziemy podejmować kroków prawnych wobec Wojciecha Czuchnowskiego, pracownika spółki Agora. W odczuciu zarządu NWP istnieje duże prawdopodobieństwo, iż wyżej wymieniony nie ma zdolności prawidłowej oceny rzeczywistości - choćby oceny ogólnie dostępnych dokumentów podmiotów gospodarczych. 

Tomasz Sakiewicz

 

Dziś Tomasz Sakiewicz rozmawiając o tekście "Wyborczej" z Dorotą Kanią w "PR24" zastanawiał się, czy nie pozwać autorów tekstów do sądu za nieprawdziwe informacje o "GP".

-  W artykule napisano, że są jakieś problemy, a "GP" przynosi zyski; powinienem za to podać autora do sądu. Pisanie non stop, że "Gazeta Polska" ma jakieś kłopoty, w momencie gdy przynosi zyski, to czyn nielegalnej konkurencji ze strony innego medium - mówił Sakiewicz, zaznaczając też, że autor tekstu błędnie podał nawet nazwę spółki, która wydaje „Gazetę Polską".

Jak zapowiedział, tak zrobił - wydawca "Wyborczej" i gazety.pl zostanie pozwany.

 

Źródło: niezależna.pl

Wczytuję ocenę...


GEOPOLITYCZNY TYGIEL (ODC.106) - OTO DLACZEGO ZAKUP F-35 ROZZŁOŚCIŁ ROSYJSKĄ AGENTURĘ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze