Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nadciąga zima stulecia. Eksperci mówią o "małej epoce lodowcowej" i rekordowych temperaturach
Rodzice noworodka z Białogardu uwolnieni od kuratora! Sąd uchylił postanowienie. Rodzice przeszli do kontrataku!
GENIALNY filmik Morgana Freemana! "JESTEŚMY NA WOJNIE"! Reakcja Rosji paniczna!
Wczytuję dane...

Trump: Jeżeli Putin lubi Trumpa, to jest to atut, nie obciążenie

MAD 20:39 11 stycznia 2017
Telewizja Republika
- Jeżeli Putin lubi Trumpa, to jest to atut, nie obciążenie – powiedział dziś Donald Trump na pierwszej konferencji prasowej od czasu wyboru go na prezydenta USA. Prezydent-elekt komentował głównie sprawę rzekomych kompromitujących materiałów, które ma mieć na niego Rosja.

Dziś na konferencji prasowej prezydent-elekt Stanów Zjednoczonych Donald Trump odniósł się do doniesień, jakoby Rosja posiadała kompromitujące Trumpa materiały. - To są fałszywe informacje, nieprawdziwe rzeczy przygotowane przez naszych przeciwników. Te bzdurne materiały tworzyli chorzy ludzie. Zapoznałem się z nimi i muszę stwierdzić, że są haniebne, nigdy nie powinny ujrzeć światła dziennego – powiedział Trump.

Trump przyznał, że był w Moskwie kilka lat temu na wyborach Miss Universe, jednak dodał, że Kreml nie może mieć żadnych kompromitujących go materiałów, gdyż „miał świadomość, iż może być nagrywany”.

Prezydent-elekt komentował również sprawę relacji USA z Rosją. - Jeżeli Putin lubi Trumpa, to jest to atut, nie obciążenie – powiedział Trump, dodając, że nie ma żadnych związków z Rosją. Podkreślił, że w chwili obecnej relacje na linii USA-Rosja są fatalne, a mogą okazać się pomocne w walce z ISIS.

- Czy ktokolwiek myśli, że Hillary Clinton byłaby ostrzejsza dla Putina niż Donald Trump? Dajcie spokój – stwierdził prezydent-elekt.

Źródło: tvp.infoWczytuję ocenę...

Otwartym Tekstem odc. 50 - Sprawa Toma Diericka oraz rozmowa z poetą Wojciechem Wenclem

Wczytuję komentarze...