Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ziemkiewicz zakpił z Timmermansa: jak świat chce obalić reżim, to wysyła pomoc humanitarną. Panie Timmermans, potrzebuję nowego ajfona...

pmb 9:25 13 lutego 2019
Fot. Telewizja Republika
„Utarło się, że jak świat chce obalić jakiś reżim, to wysyła pomoc humanitarną. Panie Timmermans, jeśli chodzi o mnie, potrzebuję nowego ajfona i plazmy z internetem do salonu. Inni niech się dopisują” – napisał na Twitterze publicysta „Do Rzeczy” Rafał A. Ziemkiewicz.

„Utarło się, że jak świat chce obalić jakiś reżim, to wysyła pomoc humanitarną. Panie Timmermans, jeśli chodzi o  mnie, potrzebuję nowego ajfona i plazmy z internetem do salonu. Inni niech się dopisują”

– napisał na Twitterze publicysta „Do Rzeczy” Rafał A. Ziemkiewicz.

– Nienawiść znów staje się narzędziem polityków. A wszystko zaczyna się od słów – mówił w Krakowie wiceprzewodniczący Komisji Europejskiej Frans Timmermans. Do spotkania doszło kilkanaście dni temu.

Frans Timmermans słynie z tego, że nieustannie poucza Polskę na temat praworządności. Tymczasem sam używa swojego konta na Twitterze do prowadzenia kampanii wyborczej. Co jest niezgodne z zasadami samej Komisji Europejskiej!

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


GEOPOLITYCZNY TYGIEL (ODC.106) - OTO DLACZEGO ZAKUP F-35 ROZZŁOŚCIŁ ROSYJSKĄ AGENTURĘ
Wczytuję komentarze...
Najnowsze