Spotkanie autorskie z Leszkiem Galarowiczem pt. ,,Prawda o Polskim Kościele"

Portal TV Republika, wch 06-06-2024, 17:45
Artykuł
Organizator wydarzenia Agere Contra

Zapraszamy Państwa na spotkanie z Dr. Leszkiem Galarowiczem wokół jego najnowszej książki pt.,,Prawda o Polskim Kościele". Galarowicz jest autorem głośnej publikacji „Największe kłamstwa XXI wieku", twórcą kilkuset artykułów o tematyce społecznej, politycznej, rodzinnej i sportowej. publicystą m.in. w „Gazety Polskiej" i „Gazety Polskiej Codziennie". Organizatorem spotkania, które odbędzie się w najbliższy piątek - 7 czerwca - o godz. 20, jest kawiarnia z wartościami Agere Contra, mieszcząca się przy ulicy Chłodnej 2/18 (wejście od ulicy Białej).

Osią piątkowego spotkania będzie dyskusja nad najnowszą publikacją autora, która dotyka takiej problematyki jak:

- prawdy o polskim Kościele, „odczarowanie" jego mrocznego medialnego obrazu, bez unikania trudnych prawd,
- ataku środowisk lewicowo-liberalnych, które pod przykrywką eliminowania zła w istocie dążą do zniszczenia Kościoła,
- oblicza Kościoła, które bardzo często jest pomijane w przekazie medialnym, a o którym świadczy dobro będące owocem działań instytucji,
- nieoczywistej prawdy o tym, że wielkość dobra, które płynie z Kościoła, jest nieporównywalnie większa niż rozmiar zła, jakie się w nim pojawia.

Aby wziąć udział w spotkaniu, należy zarejestrować się przez stronę kawiarni https://agerecontra.pl/ Spotkanie potrwa około 1.5 godziny. Liczba miejsc ograniczona. Rezerwacja jest ważna do 15 minut przed rozpoczęciem wydarzenia.

Po spotkaniu będzie możliwość zakupu przekąsek oraz napojów.

Książka ,,Prawda o Polskim Kościele". będzie dostępna na Sklepie Gazety Polskiej pod numerem 722 111 655 oraz 887 885 577, a także na stronie Sklepu https://sklep.gazetapolska.pl/

Portal niezależna.pl i tygodnik ,,Gazeta Polska" oraz TV Republika, obejmują patronat medialny wydarzenia.

Źródło: mat. nadesłany

Komentarze
Zobacz także
Nasze programy