Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Andrzej Duda w Davos: prezydent Brazylii Jair Bolsonaro przyjął moje zaproszenie do przyjazdu do Polski

am 15:22 24 stycznia 2019
fot. Jakub Szymczyk/KPRP
– Prezydent Brazylii Jair Bolsonaro przyjął moje zaproszenie do przyjazdu do Polski; mam nadzieję, że do tego czasu będzie opracowana umowa o unikaniu podwójnego opodatkowania między Polską a Brazylią – powiedział prezydent Andrzej Duda w Davos podczas spotkania z dziennikarzami.

Prezydent wskazał, że ostatnia wizyta brazylijskiego przywódcy w Polsce miała miejsce w 2002 roku. – Pan prezydent (Jair Bolsonaro) przyjął moje zaproszenie. Nasi współpracownicy będą się starali, mam nadzieję, jeszcze na ten rok ułożyć. Zaproponowałem, żeby ta wizyta była połączona z forum gospodarczym polsko-brazylijskim, żeby spotkali się nasi biznesmeni, żeby o kwestiach współpracy gospodarczej mogli bezpośrednio ze sobą dyskutować – mówił dalej.

Odniósł się też do kwestii unikania podwójnego opodatkowania. – Mam nadzieję, że do tego czasu umowa o unikaniu podwójnego opodatkowania będzie mogła przez nasze rządy wspólnie opracowana i będzie można ją do tego czasu podpisać i że zostanie ona wprowadzona życie, ułatwiając obrót handlowy, relacje gospodarcze, które dzisiaj przez jej brak są utrudnione – podsumował.

Źródło: media, twitter.com

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze