Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Czy to już koniec kariery Grzegorza Schetyny w Platformie Obywatelskiej?

ASy 17:58 19 sierpnia 2020
Grzegorz SchetynaWikipedia
Wczoraj na posiedzeniu rządu PO dyskutowano o bieżących sprawach ale też o tym, kto psuje partii wizerunek. Najczęstszym nazwiskiem, które padało w tej sprawie to Grzegorz Schetyna.

Jak podał portal rp.pl niektórzy członkowie Platformy zainicjowali złożenie wniosku, by wyrzucić go z partii, gdyż działa na niekorzyść odbioru Platformy przez opinię publiczną.

Głównym tematem rozmów była jednak kwestia podwyższeń płac dla samorządowców i parlamentarzystów.

"Rzeczpospolita" twierdzi, że spotkanie zarządu partii miało przebiegać w mało spokojnej atmosferze. Według portalu dyskusja "skupiała się wokół postępowania tych polityków, którzy zdaniem wielu ludzi w PO nie grają fair w obecnej sytuacji. Tu najczęściej pojawia się nazwisko byłego przewodniczącego".

- Na zarządzie rozmawialiśmy o sytuacji, która miała miejsce w ostatnich dniach, o tych głosowaniach związanych z podwyżkami i tym, co działo się w Sejmie i w Senacie. Będzie kolejny zarząd na początku września, klub wyjazdowy i myślę, że jest konsensus wszystkich, że są potrzebne zmiany we władzach klubu - powiedział po wyjściu z obrad dla portalu polskieradio24.pl były szef klubu PO Sławomir Neumann.

Kolejne posiedzenie zarządu partii PO planowane jest na początek września. Omawiane będą dalsze kroki i strategia na jesień.

Źródło: rp.pl, polskieradio24.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze