Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Drodzy Czytelnicy udało się! Szczęśliwy finał poszukiwań 12-letniego chłopca

M.N. 16:53 15 listopada 2018
policja.pl
12-letni Daniel Sękowski, który zaginął we wtorek w okolicach wsi Izdebki na Podkarpaciu został odnaleziony - podaje rmf24.pl. Chłopiec jest w dobrym stanie.

We wtorek około godziny 14.30 chłopiec wyszedł z domu, by odwiedzić babcię, która mieszka niedaleko jego miejsca zamieszkania. Bawił się w pobliżu jej domu. Około godziny 16 kobieta zauważyła zniknięcie dziecka. 12-latka znalazła w czwartek jedna z grup poszukiwawczych. Błąkał się po lesie w pobliżu wsi Izdebki.

Od dwóch dni trwały poszukiwania prowadzone wspólnie z rodziną, mieszkańcami wsi, strażakami PSP w Brzozowie i okolicznych OSP, ratownikami GOPR, członkami Stowarzyszenia Cywilnych Zespołów Ratowniczych STORAT, funkcjonariuszami Bieszczadzkiego Oddziału Straży Granicznej w Przemyślu, funkcjonariuszami Centrum Poszukiwań Osób Zaginionych KGP, Wydziału Kryminalnego KWP w Rzeszowie oraz członkami Stowarzyszenia Quad Team Pogórze z Izdebek.

Do odnalezienia dziecka wykorzystywane były psy trapiące, śmigłowiec i dron z kamerą termowizyjną, quady i inny sprzęt specjalistyczny.

Chłopiec jest leczony neurologicznie i ma problemy z komunikowaniem się.

Źródło: rmf24.pl, policja.pl, IAR

Wczytuję ocenę...


"JAOK", KSENIA KODYMOWSKA - DZIAŁO SIĘ NA KONGRESIE KOBIET. WALCZĄ NAWET O KROWY, KONIE I ...
Wczytuję komentarze...
Najnowsze