Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Druga sekcja zwłok Kosteckiego? PK dementuje doniesienia "Wyborczej"

M.N. 13:56 10 sierpnia 2019
W związku z publikacją pt. "Wstrzymano pogrzeb Dawida Kosteckiego, będzie kolejna sekcja zwłok boksera", która ukazała się na portalu wyborcza.pl 9 sierpnia 2019 r. o godz. 15.12 Prokuratura Krajowa informuje: nieprawdą jest, że będzie kolejna sekcja zwłok Dawida Kosteckiego.

W toku śledztwa prowadzonego przez Prokuraturę Okręgową w Warszawie została dokonana sekcja zwłok zmarłego, której ustalenia nie budzą wątpliwości. Przeprowadzający ją biegli patomorfolodzy bezsprzecznie stwierdzili, iż przyczyną śmierci było samobójstwo poprzez uduszenie. Wskazuje na to między innymi rodzaj obrażeń ciała, sposób zadzierzgnięcia pętli i inne zebrane dowody. 

 

Celem wyjaśnienia wszelkich okoliczności zdarzenia zabezpieczono materiał do badań histopatologicznych i toksykologicznych. 

 

Nieprawdą jest także to, że pełnomocnik rodziny Dawida Kosteckiego - adw. Roman Giertych złożył wniosek o ponowną sekcję zwłok. 

 

Rozpowszechnianie takich informacji jest jedynie perfidią i brakiem empatii wobec członków rodziny zmarłego, których dotknęła tragedia. 

 

Źródło: centrumprasowepap.pl, Prokuratura Krajowa

Wczytuję ocenę...


WIECZÓR WYBORCZY - SAKIEWICZ, ZIEMKIEWICZ, ORZEŁ - TO BĘDZIE BARDZO CIEKAWY SEJM
Wczytuję komentarze...
Najnowsze