Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Dzień Pracownika Służby Zdrowia. Duda: Dziękuję za ofiarną postawę

ar 10:51 7 kwietnia 2021
Prezydent RPFot. PAP/Leszek Szymański
Dziś obchodzimy Dzień Pracownika Służby Zdrowia. Jest to święto tych, którzy z ogromną cierpliwością dbają o nasze zdrowie i przynoszą ulgę w cierpieniu. Z tej okazji prezydent RP rozmawiał z przedstawicielami zawodów medycznych.

- Proszę przekazać ode mnie i przyjąć też bardzo serdeczne podziękowania za tę wspaniałą, niezwykle ofiarną postawę i za to wykonywanie swojej służby wobec ludzi, wobec pacjentów w sposób taki wzorcowy, zgodnie z przysięgą, którą państwo składaliście, przystępując do swojego zawodu - powiedział Andrzej Duda.

Jak zaznaczył, "możemy różne rzeczy powiedzieć o czasie pandemii, może były oczywiście potknięcia, można było wiele rzeczy pewnie zrobić lepiej".

- Natomiast, co jak co, ale mam wewnętrzne przekonanie, że polska służba zdrowia, pracownicy służby zdrowia, polskie służby medyczne w swoim ogóle - poza wyjątkami oczywiście, które zawsze się zdarzają - zdały egzamin i pokazały, że zdecydowana większość osób, które stanowią polską służbę medyczną, to ludzie, którzy wybrali swój zawód z powołania - podkreślił.

- Bardzo za to serdecznie dziękuję - dodał prezydent.

Źródło: Youtube/Prezydent.pl

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze