Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Feministki chciały zorganizować wielki Marsz Kobiet. Odwołano go, bo było na nim zbyt wiele białych kobiet

pmb 13:21 30 grudnia 2018
Flickr/Attribution-NoDerivs 2.0 Generic (CC BY-ND 2.0)
Feministki z Kalifornii zaplanowały Marsz Kobiet, który miał się odbyć w styczniu 2019 r. Niestety... Wpadły w sidła politycznej poprawności, które niejako same na siebie zastawiły. Marsz został odwołany, ponieważ nie spełniono „obowiązkowego kryterium rasowego”. Miało się na nim pojawić zbyt wiele... białych kobiet.

Organizatorzy corocznego Marszu Kobiet zdecydowali o odwołaniu demonstracji, ponieważ uczestniczki nie będą reprezentować należytej różnorodności.

– Decyzja została podjęta po wielu rozmowach między lokalnymi organizatorami, a zwolennikami marszu – poinformowali organizatorzy w specjalnym komunikacie prasowym.

– Do tej pory uczestniczki były przeważnie białe, pozbawione reprezentacji z odmiennych kręgów kulturowych. Zespół organizacyjny będzie potrzebował więcej czasu na dalsze działania. Chcemy zbudować siłę i zaangażowanie społeczności poprzez związek między kobietami, które dążą do poprawy życia wszystkich w naszej społeczności – czytamy w dalszej części komunikatu.

zrzut_ekranu_20181230_o_13.05.05_670

Zrzut ekranu ze strony https://wjla.com/news/nation-world/organizers-cancel-womens-march-jan-19-due-to-overwhelmingly-white-participants

Źródło: wjla.com/news/nation-world/twitter.com

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze