Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Gronkiewicz-Waltz apeluje: opamiętajcie się. Rafał Ziemkiewicz punktuje!

M.N. 17:42 14 maja 2020
Telewizja Republika
Nieoficjalne informacje o możliwej zmianie kandydata PO na prezydenta RP wywołały w niemałe zamieszanie w tym ugrupowaniu. Hanna Gronkiewicz-Waltz pogłoski o ewentualnym starcie Rafała Trzaskowskiego skomentowała krótko: "Opamiętajcie się". Na ten wpis w swoim stylu zareagował publicysta, Rafał Ziemkiewicz.

W piątek Małgorzata Kidawa-Błońska zrezygnuje z kandydowania na urząd prezydenta, nowym kandydatem ma być prezydent Warszawy Rafał Trzaskowski - wynika z nieoficjalnych informacji Polskiej Agencji Prasowej. Takie doniesienia wywołały niemałe zamieszanie. Nie cichną głosy komentatorów i polityków. Sprawę na Twitterze skomentowała także była prezydent Warszawy Hanna Gronkiewicz-Waltz, która przestrzegła, że kandydatura Rafała Trzaskowskiego nie jest najlepszym pomysłem.

Tutaj więcej na ten temat:  

Rafał Trzaskowski zostanie kandydatem PO na prezydenta? Gronkiewicz-Waltz apeluje: opamiętajcie się

Słowa byłej prezydent Warszawy są prawdopodobnie skierowane do szefostwa Platformy Obywatelskiej. Jak bowiem wynika z doniesień medialnych, obecny prezydent stolicy Rafał Trzaskowski miałby zastąpić Małgorzatę Kidawę-Błońską jako kandydat KO na prezydenta. Wygląda na to, że Gronkiewicz-Waltz bierze pod uwagę zwycięstwo Trzaskowskiego w wyborach, co oznaczałoby wprowadzenie komisarza w stolicy.

"Kto jak kto, ale pani była prezydent wie, co taki wpuszczony do ratusza komisarz może tam poznajdować w szafach" – skomentował strach polityk Rafał Ziemkiewicz.

 

Źródło: dorzeczy.pl, Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze