Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Idzie ocieplenie! W niedzielę nawet 25 °C – ale najpierw IMGW ostrzega przed…

PR 11:10 15 maja 2019
fotografia ilustracyjnapxhere.com
IMGW wydało ostrzeżenia I stopinia przed intensywnymi opadami deszczu dla województwa dolnośląskiego i opolskiego oraz przed intensywnymi opadami deszczu z burzami dla lubelskiego. Z dnia na dzień ma jednak robić się coraz cieplej – w niedzielę nawet do 25 stopni Celsjusza.

Według portalu pogodowego IMGW, w dzień zachmurzenie całkowite z przejaśnieniami, na krańcach wschodnich i północnych zachmurzenie duże z większymi przejaśnieniami.

Opady deszczu, w południowej połowie kraju okresami o natężeniu umiarkowanym i tam prognozowana suma opadów do 15 mm, na Górnym Śląsku i Opolszczyźnie do 20 mm. Na wschodzie kraju miejscami również burze, w trakcie których opady deszczu do 20 mm, możliwy również drobny grad. Wysoko w Tatrach początkowo opady deszczu ze śniegiem, później deszczu.

IMGW wydało ostrzeżenia I stopinia przed intensywnymi opadami deszczu dla województwa dolnośląskiego i opolskiego oraz przed intensywnymi opadami deszczu z burzami dla lubelskiego.

Już jutro, temperatura wzrośnie. Najzimniej w Jeleniej Górze – 6 stopni, najcieplej w Przemyśju – 18. W całej Polsce jednak nadal pochmurno z opadami deszczu. W czwartek, mimo dalszych opadów, temperatura nadal będzie rosnąć – od 14 stopni na zachodzie aż do 20 na południowym wschodzie.

W niedziele opady przelotne, w końcu wyjrzy słońce. Temperatuja sięgnie nawet 25 stopni Celsjusza.

 


Czytaj także:

Trąba powietrzna w Polsce - wiatr osiągał szybkość do 150 km\h. ZOBACZ co się działo

Źródło: IMGW

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze