Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Karambol w Piasecznie. Poszkodowane dziecko

JK 21:42 21 września 2020
Radiowóz policji.wikimedia.org
W Piasecznie (Mazowieckie) zderzyły się autobus i siedem samochodów osobowych. Droga jest zablokowana - powiedział w poniedziałek rzecznik piaseczyńskiej policji nadkom. Jarosław Sawicki. Dodał, że jedna z osób - 7-letnie dziecko trafiło do szpitala.

Jak informuje policja, do karambolu doszło po godzinie 17 na ul. Pod Bateriami w Piasecznie. Kierowca autobusu z nieznanych przyczyn uderzył w stojące w korku bmw, które następnie przejechało na drugi pas jezdni i zderzyło się z kolejnymi pojazdami. Łącznie w zdarzeniu brało udział osiem pojazdów - relacjonował rzecznik piaseczyńskiej policji nadkomisarz Jarosław Sawicki. 

Do szpitala zostało zabrane 7-letnie dziecko, które podróżowało osobowym fordem. Na szczęście dziecku nic poważnego się nie stało i opuściło już szpital - zapewnił Sawicki.

Kierowcy wszystkich pojazdów uczestniczących w karambolu zostali przebadani alkomatem. Okazało się, że jeden z nich - kierowca osobowego bmw - miał niecałe pół promila alkoholu w organizmie. Reszta kierowców była trzeźwa - poinformował rzecznik piaseczyńskiej policji nadkom. Jarosław Sawicki. Samochody mają dużo uszkodzeń. Policjanci przeprowadzają oględziny każdego pojazdu. Będziemy się starać jak najszybciej usunąć te pojazdy i odblokować ruch. Jednak to wymaga czasu - tłumaczył. 

Dodał, że na czas prowadzenia działań policjanci wyznaczyli objazd lokalnymi drogami.

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze