Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kolejna forma cenzury?! Stacje BP wycofają ze sprzedaży "Gazetę Polską" z naklejką "Strefa wolna od LGBT"

pmb 21:21 23 lipca 2019
Flickr/Mike Mozart/CC BY 2.0
"Jeżeli 'Gazeta Polska' zdecyduje się na sprzedaż jutrzejszego numeru z naklejką 'Strefa wolna od LGBT', wycofamy go ze sprzedaży ze stacji własnych BP – podało na Twitterze biuro prasowe BP w Polsce.

"Jeżeli Gazeta Polska zdecyduje się na sprzedaż jutrzejszego numeru z naklejką 'Strefa wolna od LGBT', wycofamy go ze sprzedaży ze stacji własnych BP. BP nie popiera postaw wyrażających niechęć wobec jakiejkolwiek grupy ludzi, unikamy podziałów, szanujemy każdego człowieka" – czytamy w komunikacie Biura Prasowego BP.

Internauci szeroko skrytykowali stanowisko BP Polska. "Dyskryminacja ze względu na poglądy, mam nadzieje że będziecie mieć z tego powody problemy prawne"; "Podejrzewam, że obecny nakład 'Gazety Polskiej' rozejdzie się pierwszego dnia. I jeszcze dodruk zrobią. Dzięki takim akcjom jak wasza"; "Jeżeli BP wycofa ze sprzedaży 'Gazetę Polską' – nie kupujcie niczego na stacjach BP. Orlen na tym zyska. A 'Gazetę Polską' zachęcam do akcji propagandowej przeciwko lewackiej ideologii BP".

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze