Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Kolejny senator zakażony koronawirusem

JJ 17:06 3 sierpnia 2020
Senator KO, Artur DuninFot. PAP/Tomasz Gzell
Senator Koalicji Obywatelskiej Artur Dunin dowiedział się dziś, że jest zakażony koronawirusem. Wcześniej zakażenie stwierdzono u senatora PSL, Jana Filipa Libickiego. Polityk Koalicji Polskiej zgłosił się w sobotę do szpitala. Senator Dunin przebywa w domu, i - pomimo gorączki - czuje się dobrze.

Polityk Koalicji Obywatelskiej uczestniczył 30 lipca w posiedzeniu senackiej Komisji Rodziny, Polityki Senioralnej i Społecznej, które prowadził senator Libicki

Artur Dunin powiedział w rozmowie z Polską Agencją Prasową, że w ostatnim czasie źle się czuł, dlatego też postanowił wykonać badania na koronawirusa.

– Dzisiaj otrzymałem wynik, okazało się, że jest pozytywny – podkreślił senator Koalicji Obywatelskiej. Jak poinformował, przebywa obecnie w domu i czuje się dobrze, choć ma gorączkę.

Polityk przyznał, że w sobotę brał udział w obchodach 76. rocznicy wybuchu Powstania Warszawskiego, jednak przez cały czas pamiętał o koniecznych środkach ostrożności.

Marszałek Senatu Tomasz Grodzki (KO) poinformował w poniedziałek, że prawdopodobnie w środę senatorowie będą mieli możliwość przebadania się na obecność koronawirusa.

– Zorganizujemy prawdopodobnie w środę, zgodnie z zleceniami Sanepidu, możliwość przebadania się na miejscu, w Warszawie, czy w Senacie, czy w technologii drive-thru, to będziemy w najbliższych godzinach decydować - powiedział Grodzki.

 

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze