Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Koniec Kukiz'15. Nie można sztucznie przelewać elektoratu do ugrupowania, które jest całkowicie odmienne

K.B. 8:20 16 września 2019
Telewizja Republika
Gościem w Poranku Telewizji Republika był Robert Telus, poseł Prawa i Sprawiedliwości – Dzisiaj w pociągu zaczepiła mnie pani i powiedziała, że nareszcie Polska ma inne cele i się rozwija. Polacy widzą to, że w Polsce jest lepiej. Oczywiście, że jeszcze wiele jest do zrobienia, ale Polska idzie w innym kierunku- powiedział.

– Kiedy rozdaję ulotki bywa czasami, że ktoś nie chce tego wziąć, ale na zasadzie- "PiS to nie biorę", nie ma argumentu dlaczego nie. Ludzie, którzy oglądają jedną telewizję, biorą to, co ona im daje. Jeśli ktoś ogląda wszystkie telewizje ma szanse wyrobić sobie swoje zdanie. To nie jest tak, że PiS zrobił wszystko idealnie, ale Polska została wprowadzona na inne tory, Polska obrała inne cele. To, że ludzie chwalą PiS, to nie znaczy, że chwalą partię. Chwalą program, który sami napisali, bo program, który realizujemy jest napisany przez Polaków- mówił poseł Prawa i Sprawiedliwości.

– Jeżeli chodzi o lewicę, to jest przepływ elektoratu z platformy, jak najbardziej naturalny. Uważam, że to, że Kukiz związał się z PSL nie powinno dodawać nic PSL-owi, bo elektorat Kukiza to jest elektorat prawicowy. To, że cała grupa Kukiza poszła z PSL, to zamknęło Kukiz'15, to ugrupowanie zginie, bo nie można sztucznie przelewać elektoratu do ugrupowania, które jest całkowicie odmienne. PSL to jest tęczowa koniczynka, bo wszystkie hasła, do których Biedroń nawoływał były w KO. Ja naprawdę ubolewam, że Kukiz poszedł z PSL, bo to była dobra inicjatywa, to byli ludzie antysystemowi. Paweł Kukiz był dobrym artystą, ale po tym jak poszedł do politylki nie jest już ani dobrym artystą ani politykiem- ocenił Telus.

– Podwyższą się płace i mam nadzieję, że nie ma w Polsce człowieka, który zaprzeczy temu, że płace powinny być wyższe. W porównaniu do Europy Zachodniej ceny są podobne, a płace dużo niższe, dlatego Polacy wyjeżdzają. Myślę, że te płace będą napędzały polską gospodarkę, tak jak 500 plus. Ono ruszyło tą gospodarkę. To nie jest tak, że te pieniądze ktoś wywiezie za granicę. Ci ludzie te pieniądze tutaj zarobią i tutaj wydadzą- skomentował Robert Telus w Telewizji Republika.

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.150/1) - SENSACYJNE ODKRYCIA NA WESTERPLATTE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze