Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Lewandowski wcześniej wróci do gry? Schmidtlein: „Lewandowski to asceta, w jego przypadku to możliwe”

ajg 15:47 6 kwietnia 2021
Robert Lewandowskiflickr.com
Niemieckie media donoszą, że leczenie kontuzji Roberta Lewandowskiego może potrwać krócej niż pierwotnie zakładane cztery tygodnie — informuje Polska Times.

Przed ćwierćfinałem Ligi Mistrzów z Paris Saint-Germain największym problemem trenera Bayernu Monachium Hansiego Flicka jest kontuzja Roberta Lewandowskiego. Uraz więzadeł, którego doznał w meczu reprezentacji Polski z Andorą, miał wykluczyć go z gry na cztery tygodnie. Niemieckie media donoszą jednak, że 32-letni napastnik może wrócić na boisko nieco szybciej.

– Lewandowski to asceta, trenuje fantastycznie. Myślę, że w jego przypadku możliwe jest skrócenie leczenia o tydzień i powrót do gry 19 kwietnia – zapewnia na łamach „Bilda” Oliver Schmidtlein, specjalista od fizjoterapii i były członek sztabu medycznego Bayernu oraz reprezentacji Niemiec. Dodał, że „Lewy” mógłby obecnie biegać w linii prostej, ale gwałtowne skręty wiązałyby się z ryzykiem pogłębienia kontuzji.

Lewandowski nie zagra w spotkaniu z PSG

Jednak jak podkreśla „Polska Times”, nawet gdyby owe przewidywania się sprawdziły, Lewandowski nie wróci na rewanżowe spotkanie z PSG (13 kwietnia). Za dobry omen uznaje to nawet jeden z najlepszych zawodników świata.

– Nie cieszą mnie kontuzje przeciwników, ale brak Lewandowskiego jest dla nas bardzo dobrą wiadomością. To wielki piłkarz – przyznał Kylian Mbappe w programie „Telefoot”.

Źródło: Polska Times

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze