Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Macron atakuje rząd polski i sygnalizuje, żeby UE pozbyła się ... Polski!

sm 12:59 27 września 2017
Fot. Twitter
Prezydent Francji Emmanuel Macron znowu zaatakował Polskę. Powiedział: - Ten rząd powinien bardzo jasno wytłumaczyć Polakom, że wprowadzenie jego reform oznacza opuszczenie Europy". I dodał: " Unia Europejska wymaga odświeżenia bo teraz jest zbyt "wolna" i "nieskuteczna".

Jednym z głównych zadań nowego prezydenta Francji jest atak na Polskę. Robi to w każdych okolicznościach. 

Podczas debaty z młodymi ludźmi na Sorbonie, Macron mówił, że "Europa jest zbyt słaba, zbyt wolna, zbyt nieskuteczna. Europa powinna ponownie ustanowić fundamenty suwerennej, zjednoczonej i demokratycznej Europy". 

I Macron wykorzystał również okazję do ataku na polski rząd. - Ten rząd powinien bardzo jasno wytłumaczyć Polakom, że wprowadzenie jego reform oznacza opuszczenie Europy - stwierdził i dodał, że jego zdaniem większość Polaków tego nie chce. Skąd to wie, tego nikt nie wie. Jedynie Macron. 

A co najgorsze, Prezydent Francji uznał, że polska młodzież powinna organizować w swoim kraju debaty na temat przyszłości Unii Europejskiej. Czyli protestować przeciwko obecnemu rządowi. 

Widać że lewaków i liberałów mocno uwiera sukces polskiej reformy, sukces polskiej gospodarki i to, że wreszcie Polska wstała z kolan!

 

 

 

 

Źródło: twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze