Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Manifestacja "Obrońmy naszą suwerenność": Od rana pod TK gromadzą się ludzie. Czekamy także na CIEBIE!

A.N 11:49 8 lutego 2020
niezależna.pl
W samo południe pod siedzibą Trybunału Konstytucyjnego w Warszawie rozpocznie się demonstracja poparcia dla reformy wymiaru sprawiedliwości, pod hasłem "Obrońmy naszą suwerenność". Pierwsi manifestujący są już na miejscu.

Przed Trybunałem Konstytucyjnym od rana gromadzą ludzie, którzy chcą wyrazić swoje poparcie dla wymiaru sprawiedliwości. Wśród nich są przedstawiciele komitetu Suwerenni. Powiewają m.in. biało-czerwone flagi, flagi Klubów "Gazety Polskiej", a część manifestujących ma w rękach plakaty stworzone przez Wojciecha Korkucia z napisem "Kasta Basta".

Wśród protestujących jest już Tomasz Sakiewicz,  w porannym programie Telewizji Republika mówił do konieczności przeprowadzenia reformy wymiaru sprawiedliwości.

– Nie mamy do czynienia w Polsce z wymiarem sprawiedliwości tylko z jakimś paramafijnym układem. Część sędziów stara się zachowywać przyzwoicie, a część czuje się jak ryba w wodzie – zaznaczył.

Zapraszamy więc już dzisiaj o 12:00 pod Trybunał Konstytucyjny w Warszawie, gdzie będzie można zademonstrować swoje przywiązanie do państwa prawa, suwerenności, konstytucji i opowiedzieć się za realną reformą wymiaru sprawiedliwości. 

Źródło: niezależna.pl/Telewizja Republika/Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze