Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Mocny komentarz Artura Hofmana: Mamy do czynienia z rewizjonizmem historycznym!

sm 21:02 21 lutego 2018
Artur Hofman, przewodniczący Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Żydów w Polsce w mocnych słowach odniósł się do oszczerczego filmu, wyprodukowanego przez prywatną żydowską Ruderman Family Foundation z Bostonu. Na nagraniu wzywa się rząd USA do zerwania stosunków z Polską i szkaluje się polski naród, m.in. przez powtarzanie, że Holokaust był „polski”.

Artur Hofman w rozmowie telefonicznej w programie Adriana Stankowskiego "Wolne Głosy Wieczorem" powiedział: "Przed chwilą czytałem oświadczenie Gmin Żydowskich i zgadzam się z nimi w tej części, w której mówią o tym, że należy usunąć ten film z wszelkich nośników w postaci Facebook czy Youtube i protestują takiej mowie nienawiści i sformułowaniom". 

I dalej: "Ja powiem tak, aberracja to jest za mało powiedziane co dotknęło te rozpalone amerykańsko-żydowskie głowy. Tutaj mamy już do czynienia z rewizjonizmem historycznym, to jest bardzo poważna sprawa. Należy również dodać: szkoda, że amerykańscy Żydzi, ponad 75 lat temu, nie reagowali w sposób równie wyrazisty jak w tej chwili! 

Jako obywatel Polski, Żyd Polski, mieszkający tu od urodzenia, naprawdę czuję się zbulwersowany i oburzony. To jest szczególnie brzydki element gry z Polską. To nie będzie łatwy czas dla Polski obecnie. I jest mi bardzo przykro, że muszę komentować taki moment historii".

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze