Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Morderstwo na Wawrze: zatrzymano kolejnych nastolatków!

M.N. 18:59 16 maja 2019
policja.pl
Dwie kolejne osoby zatrzymano w związku z tragedią do której doszło w ubiegłym tygodniu w jednej ze szkół w warszawskim Wawrze. Stołeczna policja zatrzymała w środę dwoje nastolatków – dziewczynę i chłopca – informuje Sylwester Marczak, rzecznik prasowy Komendy Stołecznej Policji. Łącznie w sprawie zatrzymanych jest już pięć osób.

Zatrzymani to 15-latka, uczennica szkoły, w której doszło do morderstwa oraz 14-latek uczęszczający do innej placówki – przekazał portalowi tvp.info Marczak. 

Przypomnijmy – w sobotę w wyniku kłótni pomiędzy dwoma uczniami szkoły przy ul. Króla Maciusia w Wawrze jeden z nastolatków zaatakował nożem drugiego. Chłopiec, pomimo reanimacji, zmarł. 

Podejrzany o zabójstwo, decyzją Sądu Rejonowego dla Warszawy Pragi-Południe, został umieszczony w schronisku dla nieletnich. Biegli mają zbadać m.in. poczytalność i stopień rozwoju 15-latka. Następnie prokuratura zdecyduje, czy będzie sądzony na podstawie przepisów Kodeksu karnego jak osoba dorosła, czy sprawa trafi do sądu rodzinnego, który będzie orzekał na podstawie przepisów o postępowaniu w sprawach nieletnich. 

Źródło: tvp.info

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze