Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

„Mówi się”. Sobala: Proces związany z Sakiewiczem miał kuriozalny przebieg

jm 21:16 13 kwietnia 2021
Fot. pixabay/spoiu23
Jacek Sobala rozmawiał z widzami w programie „Mówi się”. Redaktor opowiadał m.in. o artykułach w najnowszym wydaniu „Gazety Polskiej", procesie apelacyjnym Tomasza Sakiewicza oraz pandemii koronawirusa.

Na samym początku Jacek Sobala w programie „Mówi się” opisywał najnowsze wydanie „Gazety Polskiej".
Wspomniał m.in. o najnowszych sportowych faktach. Przytoczył artykuł dotyczący ,,nowej ery polskiego tenisa", w który zostały opisane sportowe zwycięstwa Świątek i Hurkacza.

- Nasze wielkie nadzieje - przyznał.

Proces apelacyjny Tomasza Sakiewicza

Jacek Sobala powiedział o procesie apelacyjnym Tomasza Sakiewicza. Opisał sytuację przyznając, że sprawa jest kuriozalna.

- Wczoraj Nowak, dzisiaj inna sytuacja. Rozstrzygnięcie sprawy związanej z Sakiewiczem, Lisem i Żakowskim. W 2017 r. na łamach ,,Gazety Polskiej Codziennie" ukazał się artykuł ,,Dziennikarze do lustracji", który został zilustrowany zdjęciami Tomasza Lisa i Jacka Żakowskiego. No i dziennikarze się o to oburzyli i wytoczyli proces redaktorowi Tomaszowi Sakiewiczowi - przypomniał Sobala.

- Cały proces miał kuriozalny przebieg. Sakiewicz nie został na początku dopuszczony do głosu. Dopiero w procesie apelacyjnym pozwolono mu coś powiedzieć. Sąd uznał rację stron, ale nakazał przeprosiny ze Strony Sakiewicza i nakazał wypłatę po 20 tys. dla Lisa i Żakowskiego - poinformował prowadzący program.

- Cytując Tomasza Sakiewicza ,,to kuriozalne pudrowanie nosa" - dodał.

Pandemia koronawirusa

Jacek Sobala przypomniał, że nadal toczy się walka z pandemią COVID-19. Zauważył, że nie każdy chciałby wyjechać na majówkę. Jednak ze względu na obecną sytuację nie jest to możliwe.

- Lekarze, pielęgniarki i personel medyczny też bardzo chcieliby wyjechać na majówkę, ale nie mogą - powiedział prowadzący.

- Proszę spojrzeć na statystyki. Ile osób jest pod respiratorami. To są bardzo tragiczne dane. Jest mniej zakażeń, ale w dalszym ciągu zatrważająca jest ta liczba zgonów - dodał Sobala.


Źródło: TV Republika

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze