Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Nurowska w pełnej okazałości: Oni mają ordynarne ryje i to wszystko elektorat PiS. A ich baby! Nie lepsze

am 11:14 4 września 2019
Zrzut ekranu z serwisu YouTube/Onet Rano
Kandydatka Koalicji Obywatelskiej do Senatu Maria Nurowska po raz kolejny dała popis w mediach społecznościowych. W głębokiej analizie politycznych przeciwników rzuciła nieco inwektyw pod adresem politycznych przeciwników. „Oni mają ordynarne ryje i to wszystko elektorat PiS. A ich baby! Nie lepsze” – pisze.

"Odbyłam dziś bitwę z trollami, przy okazji blokad miałam możliwość zobaczyć te twarze, a właściwie mordy. Oni mają ordynarne ryje i to wszystko elektorat PiS. A ich baby! Nie lepsze!" – napisała Nurowska, ubiegająca się o mandat senacki z Nowego Targu. Wpis szybko usunęła, publikując w jego miejsce inny, nieco bardziej stonowany.

"Dlaczego ci z PiSu są tacy brzydcy na zewnątrz i od wewnątrz? Faceci jacyś wymięci, kobiety źle ubrane...A prezes!!! Zęby bolą..." – czytamy.

 

W podobnym tonie wypowiadała się jeszcze na długo przed tym, jak przypadła jej zaszczytna funkcja kandydata KO.

"Zastanawiałam się dzisiaj, czy jest jakaś osoba z PiSu lub wśród zwolenników PiSu, którą mogłabym polubić. I nie znalazłam NIKOGO! Ci najbliżej wodza i ci trzymani na dystans, nabywają charakterystycznej cechy, która odbija się na ich twarzach... po prostu brzydną, jako ludzie!" – pisała miesiące wstecz.

 

Źródło: Facebook

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.150/1) - SENSACYJNE ODKRYCIA NA WESTERPLATTE
Wczytuję komentarze...
Najnowsze