Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Odlot Bieńkowskiej! Dla niej współczesna Polska większym zagrożeniem dla UE niż ... Brexit!

sm 7:43 10 września 2017
fot. Adam Nurkiewicz/Wikimedia Commons
UE uważa eurosceptyczne kraje członkowskie za większe zagrożenie dla Wspólnoty niż jej opuszczenie przez Wielką Brytanię - oceniła unijna komisarz ds. rynku wewnętrznego i usług Elżbieta Bieńkowska. I oczywiście najbardziej dostało się ... Polsce. Jej słowa cytuje agencja AFP, a za nią - internetowe wydanie tygodnika "Der Spiegel". Taka antypolska postawa Polki powinna spotkać się z odpowiednią reakcją!

Wypowiedź Bieńkowskiej zrelacjonowała francuska agencja AFP oraz niemieckie media. 

Bieńkowska powiedziała: - Brexit był wstrząsem dla wszystkich, ale teraz - i biorę pełną odpowiedzialność za te słowa - i nie mam tu na myśli Polski, lecz kraje takie jak Polska - są przedstawiane jako większe zagrożenie dla spójności UE niż Brexit - powiedziała Bieńkowska w Krakowie podczas debaty w ramach Dialogu Obywatelskiego.

Odpowiadając na pytania publiczności, unijna komisarz wskazała na kwestie sporne między Komisją Europejską a rządem PiS, w tym odmowę relokacji uchodźców, zmiany mające dać władzom kontrolę nad organizacjami pozarządowymi czy niewstrzymanie wycinki w Puszczy Białowieskiej.

Bieńkowska za swoje antypolskie działania, bo tak to trzeba interpretować, powinna ponieść konsekwencje. Bo jej działania, zwłaszcza na forum międzynarodowym szkodzą polskiemu interesowi. 

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze