Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"Ojciec brexitu" liczy, że Polska też wyjdzie z UE

JJ 15:57 29 stycznia 2020
Zdj. Gage Skidmore, CC BY-SA 2.0, Flickr
Nigel Farage postanowił pożegnać się z Parlamentem Europejskim. Podczas konferencji „ojciec brexitu” wyraził zaskakującą opinię na temat Polski. Przypomnijmy, że Wielka Brytania opuści Unię Europejską już za dwa dni. Dziś Parlament Europejski głosuje nad umową brexitową.

Jeżeli eurodeputowani zgodzą się na jej ratyfikację, brexit stanie się faktem.

W europarlamencie odbyła się "pożegnalna konferencja prasowa" z udziałem brytyjskich polityków. Głos zabrał m.in. sam „ojciec brexitu”, Nigel Farage.

Polityk podkreślał, że cieszy się z opuszczenia Unii Europejskiej. Postanowił także zabawić się w „proroka”. Wygłosił bowiem zaskakującą opinię na temat Polski.

– Jestem przekonany, że następnym krajem, który po Wielkiej Brytanii opuści Unię Europejską, będzie Polska- stwierdził brytyjski polityk, cytowany przez Polsat News.

A może lepiej, żeby Farage. zamiast "wróżyć" sam zastanowił się nad bałaganem, którego narobił. Wiele badań i sondaży wskazuje jednoznacznie, że większość Polaków nie chce opuszczenia Unii. Również obecny rząd, mimo iż nie zgadza się na ciągłe strofowanie i pouczanie Polski i Polaków, nie zamierza wyprowadzać naszego kraju ze Wspólnoty. 

 

 

Źródło: Polsat News

Wczytuję ocenę...
TAGI:


KONIEC SYSTEMU (ODC.168/1) - KTO ZNALAZŁ SIĘ NA CELOWNIKU TĘCZOWYCH TERRORYSTÓW?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze