Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Pawłowicz do PO: trzymajcie się z daleka od polskiej oświaty. Dość już wynarodowiania polskich dzieci

pmb 19:18 19 kwietnia 2019
Flickr/MEDIA WNET/Attribution-ShareAlike 2.0 Generic (CC BY-SA 2.0)
Trzymajcie się już z daleka od polskiej oświaty... Dość 8-letniego wynarodowienia polskich dzieci i młodzieży – napisała na Twitterze prof. Krystyna Pawłowicz w odpowiedzi na zapowiedź Schetyny, który stwierdził, że po wyborach, jego partia rozwiąże problem z kryzysu w oświacie.

– Koalicja Europejska apeluje do prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego oraz premiera Mateusza Morawieckiego o zrealizowanie postulatów nauczycieli i zakończenie protestu – oświadczył lider PO.

– Sercami jesteśmy z nauczycielami, popieramy ich postulaty. Podpisujemy „Deklaracje na rzecz edukacji polskiej”, która ma zapewnić rozwój polskiej edukacji – podkreślał Schetyna.

– Jesteśmy w stanie zagwarantować, że zaraz po wyborach spełnimy oczekiwania płacowe nauczycieli. Zrealizujemy projekt lepszej szkoły. Spełnimy też oczekiwania rodziców i uczniów pod względem jakości nauczania, liczby zadań domowych, programu. Spełnimy też oczekiwania samorządowców – obiecywał polityk.

Jak na te słowa zareagowała Pawłowicz? „Trzymajcie się już z daleka od polskiej oświaty... Dość 8-letniego wynarodowienia polskich dzieci i młodzieży” – napisała na Twitterze.

Źródło: twitter.com

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Najnowsze