Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

PiS-owskie pociągi pojadą na Woodstock! "Żaden to interes. Składy zawsze wracają w gorszym stanie"

am 8:30 21 czerwca 2019
Telewizja Republika
– Kolejna nadzieja opozycji to Patryk Vega. Chodzą za nim, chcą ukraść mu film. Jakie filmy robi takie robi, natomiast jeśli chodzi o reklamowanie ich, facet jest mistrzem. Zobaczył, że jest spora grupa lemingów, którzy wydają pieniądze na takie wymysły. To proste kino – mówi Rafał Ziemkiewicz w kolejnym "Politycznym Podsumowaniu Tygodnia". Rozmowę poprowadziła red. Emilia Pobłocka.

– Donald Tusk, jakkolwiek jest przymuszony przez swoje europejskie otoczenie do powrotu do Polski, nie ma na to najmniejszej ochoty. Wziął Jażdżewskiego, skierował kampanię opozycji w kierunku LGBT… Tłumaczyłem to nie raz. Po wszystkim chciałby wrócić do Merkel i powiedzieć: "działałem według najlepszych wzorców europejskich, ale się nie udało" – rozpoczął od pomyślnie nieudanej akcji powrotu szefa Rady Europejskiej do Polski.

– Kolejna nadzieja opozycji to Patryk Vega. Chodzą za nim, chcą ukraść mu film. Jakie filmy robi takie robi, natomiast jeśli chodzi o reklamowanie ich, facet jest mistrzem. Zobaczył, że jest spora grupa lemingów, którzy wydają pieniądze na takie wymysły. To proste kino – odniósł się do najnowszej produkcji Vegi "Polityka". – Po filmie będą grube kawały, ale skończy się podobnie jak z "Uchem Prezesa". Z wizerunkiem opozycji nie da się zrobić nic – dodał Ziemkiewicz.

"Pan niedorzecznik praw obywatelskich Adam Bodnar…"

– Mamy do czynienia z potworną zbrodnią, którą żyje Polska od tygodnia. Sprawca tej zbrodni to wyjątkowy degenerat, wyjątkowa patologia… Oto nagle pan rzecznik wyrywa się z oświadczeniem, że naruszono godność tego człowieka podczas jego zatrzymania. Wiadomo, że jest mordercą, jest niebezpieczny, w związku z tym policja podjęła odpowiednie kroki. Pan Bodnar, oprócz tego, że jest lewakiem, jest też prawnikiem. Polska policja jest grzeczniejsza niż jej zachodnio-europejscy odpowiednicy – tłumaczy publicysta.

CZYTAJ WIĘCEJ: Lis zachwycony sprzeciwem Bodnara ws. zatrzymania Jakuba A. "Dobrze, że mamy takiego rzecznika"

 

– Całe lewactwo za RPO, a jak za nim, to za tym mordercą. Naruszyli mu godność, bo aresztowali go w gaciach. Nie można dyskutować z panem Bodnarem poważnie. Przypominam, że pan Bodnar to kandydat lewicy na prezydenta w 2020 roku. Urząd RPO jest uprawiany przez gościa, który oddaje się propagandzie – mówił dalej.

CZYTAJ RÓWNIEŻ: MOCNE! Więźniowie w Świdnicy przywitali podejrzanego o zabójstwo 10-latki [WIDEO]

 

Zdumiewający wyrok

Piotr Najsztub został uniewinniony od zarzutów spowodowania w 2017 roku wypadku, w którym ucierpiała 77-latka. Miała połamane żebra i kości czaszki. Wyrok sądu w Piasecznie zdumiewa tym bardziej, że dziennikarz w momencie prowadzenia auta nie miał prawa jazdy.

CZYTAJ WIĘCEJ: Bez prawa jazdy potrącił na pasach 77-latkę. Sąd uniewinnił Najsztuba

 

– To się potrafi dziać w polskich sądach. Co ja mam powiedzieć żeby nie obrazić sądu. 30 lat w tym fachu jestem i nie mogę wymyślić nic, co nie obrazi majestatu – wskazuje.

PiS-owskie pociągi pojadą na Woodstock!

– Jerzy Owsiak, kolejna nadzieja opozycji, to temat na film "Opuścić neverland". Nie w kontekście seksualnym, a o tym, jak stworzył swoje imperium, o którym nie można powiedzieć nic złego. Niech Owsiak wynajmie sobie te pociągi. PiS uznał, że nie będzie szedł na zwarcie. Żaden to interes. Składy zawsze wracają w gorszym stanie niż pojechały na początku – skwitował na koniec programu.


Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze