Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

"PO nie potrafi się porozumieć z nikim. Zajmijcie się swoimi wyborcami". Zandberg ostro krytykuje Platformę

pmb 21:41 19 lipca 2019
Wikipedia/Michał Radwański
PO nie potrafi się porozumieć z nikim, tylko potrafi hegemonizować i podporządkowywać sobie. Zamiast zajmować się lewicą i lewicowymi wyborcami, zajmijcie się swoimi wyborcami – stwierdził Adrian Zandberg (Lewica Razem).

– PO nie potrafi się porozumieć z nikim, tylko potrafi hegemonizować i podporządkowywać sobie. Dlatego mam taką propozycję dla PO: jest taka partia polityczna w Polsce, PO z nią rządziła przez osiem lat, PO była z nią blisko związana, blisko z nią współpracowała (…) zamiast zajmować się lewicą i lewicowymi wyborcami, zajmijcie się swoimi wyborcami, a jak chcecie pokazywać, że na czymś wam zależy więcej niż, by siedzieć kolejną kadencję w Sejmie w opozycji, to się dogadajcie z waszymi przyjaciółmi z PSL-u – powiedział Zandberg.

– Ja mam taką prośbę do panów z PO. Słuchajcie, wy już przestańcie zajmować się lewicą, bo jak próbowaliście się zajmować lewicą, to efekty były nie najlepsze, zajmijcie się sobą i zajmijcie się swoim podwórkiem, a na tym podwórku macie bałagan. Tak się jakoś dziwnie złożyło, że mimo wszystkich różnic, nam się udało porozumieć – podkreślił polityk.

Źródło: media/wpolityce.pl

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze