Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Powstrzymaj Disneya od propagandy LGBT. Jest już 400 tyś podpisów!

Sm 21:37 16 listopada 2019
Lobby lesbijek, gejów, biseksualistów i transseksualistów (LGBT) nadal wywiera presję na Disneyu. Chce wykorzystać jego znaczący wpływ na miliony dzieci, by je indoktrynować i przygotować do pełnej akceptacji praktyk homoseksualnych oraz rozumienia płci nie jako faktu biologicznego, ale tzw. konstruktu społecznego, którego istota jest płynna, czyli zależna od subiektywnej decyzji każdego człowieka (ideologia gender) - apeluje dyrektor CitizenGo Paweł Woliński.

Przyjazny rodzinom Disney, którego kochaliśmy przez pokolenia, staje się swoim nikłym wspomnieniem. Radosna rozrywka, jaką proponował Disney, została zamieniona na wydarzenia promujące LGBT i bohaterów kreskówek, którzy zaszczepiają niebezpieczną ideologię tzw. płynnej tożsamości płciowej w umysłach bezbronnych dzieci.

Ale razem z Państwem i wszystkimi przyjaciółmi CitizenGO stawimy temu opór. 

Nie zgodzimy się na manipulację umysłami naszych dzieci przez Disneya lub jakąkolwiek dużą firmę, która chciałaby nakłaniać najmłodszych do postulatów LGBT i idei gender jako tzw. nowej “normy”. W pierwszej kolejności, 20 listopada, chcemy dostarczyć co najmniej 500 000 petycji z całego świata władzom Disneya w Orlando na Florydzie (USA).  

Bardzo proszę dopisać swoje imię i nazwisko pod petycją już dzisiaj! 

Jeśli jeszcze nie podpisali Państwo naszej petycji, prosimy zrobić to przed 20 listopada, wzywając Prezesa i Dyrektora Generalnego Walta Disney’a (Roberta Igera), by zaprzestał propagandy LGBT i indoktrynacji dzieci ideologią gender. 

Nieprzerwana kampania CitizenGO przeciwko atakom Disneya na tradycyjne wartości rodzinne zwróciła już uwagę kierownictwa firmy. Dyrektorzy Disneya są poddenerwowani, a to znaczy, że właśnie teraz jest najlepszy moment na zwiększenie presji. 

Właśnie dlatego 20 listopada zespół CitizenGO zaparkuje przed frontowymi drzwiami siedziby Disneya vanem wypełnionym pół milionem podpisanych petycji (w tej chwili mamy zebranych ok. 400 tys. podpisów).

Jednakże, by nasze działania były skuteczne, potrzebujemy wsparcia osób takich jak Państwo, którzy dołączą do nas w tej batalii przeciwko Disneyowi.
Musimy zmobilizować całą naszą społeczność aktywnych sympatyków i przyjaciół CitizenGO jeszcze przed 20 listopada, aby przeciwstawić się wzbierającej indoktrynacji dzieci.

Dlatego bardzo proszę, by przeczytali Państwo moją wiadomość, którą zamieszczam poniżej, gdzie znajdą Państwo więcej szczegółów na temat tych ważnych zmagań z propagandą LGBT i indoktrynacją gender pojawiającą się w parkach rozrywki i produkcjach Walta Disneya.

Bardzo proszę złożyć swój podpis. Proszę pomóc nam, by udało się zgromadzić ich 500 000 pod petycją wzywającą Prezesa i Dyrektora Generalnego Walta Disney’a (Roberta Igera) do zaprzestania propagandy LGBT i indoktrynacji ideologią gender zanim będzie za późno. 

Nasz film o indoktrynacji ideologią LGBT w Disneyu zamieszczony na globalnych profilach CitizenGO został ocenzurowany przez YouTube i Facebook! Określono treść naszego materiału jako “mowę nienawiści”. Dlatego film możesz oglądać i przesyłać dalej tutaj << 

STOP indoktrynacji LGBT w Disneyland from CitizenGO on Vimeo.

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


W PUNKT - Ardanowski: Żywności w Polsce nie zabraknie! Rozpłochowski: Opozycja straszy śmiercią
Wczytuję komentarze...
Najnowsze