Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Premier Morawiecki: Dobre wieści z frontu walki z COVID-19

JJ 15:28 30 listopada 2020
Premier Mateusz Morawiecki: Wygrywamy z epidemiąTwitter/Kancelaria Premiera
– Wszyscy czekamy na kolejne pozytywne informacje z frontu walki z koronawirusem. I oto na dobry początek tygodnia oraz ostatniego, świątecznego miesiąca roku, nadeszły kolejne dobre wieści – poinformował na Facebooku premier Mateusz Morawiecki.

Szef rządu informuje, że restrykcje, nazywane przezeń "hamulcem bezpieczeństwa", działają i przynoszą skutki.

 – Opinie i zalecenia ekspertów bywają bardzo niepopularne, a historia pokazuje, że często wręcz ignorowane. Za decyzjami, które podjęliśmy, stoi jednak wyłącznie troska o zdrowie i życie milionów Polaków - podkreślił polityk. 

– W tym przypadku rządowa Rada Medyczna do spraw COVID-19 przy Prezesie Rady Ministrów i rządowe Centrum Analiz Strategicznych przyjęły właściwe rekomendacje, a rząd w ekspresowym tempie wprowadził je w życie. Odłożone w czasie efekty właściwych decyzji właśnie obserwujemy - wyjaśnia Mateusz Morawiecki. Premier załączył do wpisu wykres. Jak wskazuje, "dane nie kłamią". 

– Wygrywamy z epidemią! Liczba zakażeń spada! Do czasu otrzymania szczepionki stosujmy to, co po prostu działa. Dystans, dezynfekcję i maseczki - napisał szef rządu. 

 

Źródło: Facebook/Mateusz Morawiecki

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze