Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prezydent Duda spotka się z liderami opozycji

ds 11:50 18 grudnia 2016
Andrzej Duda
Zgodnie z wczorajszym oświadczeniem, Prezydent Andrzej Duda jest gotowy do serii spotkań z liderami partii opozycyjnych oraz prezesem Prawa i Sprawiedliwości. łowa państwa jestem gotów do mediacji w tej sprawie” – pisał prezydent.

O oświadczeniu Prezydenta Andrzeja Dudy informowaliśmy wczoraj: Oświadczenie prezydenta Dudy: Jako głowa państwa jestem gotów do mediacji

Według dyrektora Biura Prasowego Kancelarii Prezydenta RP Marka Magierowskiego, spotkania z liderami opozycji są konsekwencją zapowiedzianej w sobotę przez Andrzeja Dudę gotowości do mediacji.

Prezydent spotkał się już z szefem.Nowoczesnej Ryszardem Petru. Jak przekazał Marek Magierowski, na dziś planowane są także trzy kolejne spotkania: z szefem Polskiego Stronnictwa Ludowego Władysławem Kosiniakiem-Kamyszem, liderem Kukiz'15 Pawłem Kukizem i szefem Platformy Obywatelskiej Grzegorzem Schetyną.

– Zaprosił na razie szefów partii opozycyjnych do Pałacu Prezydenckiego, na pewno spotka się także, tylko nie wiem jeszcze w jakim terminie, z szefem PiS – mówił Magierowski w rozmowie z TVN24.

Źródło: tvn24.pl, wprost.pl

Wczytuję ocenę...


RAFAŁ ZIEMKIEWICZ PYTA WPROST: CO Z TYMI WYBORAMI I DLACZEGO POLSKI INTERNET STAŁ SIĘ ŚCIEKIEM?
Wczytuję komentarze...
Najnowsze