Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prof. Legutko mocno do antypolskich europosłów: To jakaś antypolska orgia!

sm 9:37 15 listopada 2017
Burzliwa debata w europejskim parlamencie. Część, niby polskich posłów w postaci Lewandowskiego, pluła na Polskę. Mocna reakcja prof. Ryszarda Legutko z PiS, który powiedział, że to jakaś "antypolska orgia" i opuścił salę.

Debata o praworządności w Polsce, to nic innego jak atak europosłów o komunistycznych i lewicowych poglądach na rząd konserwatywny Beaty Szydło. To ryk tych, którzy stoją za interesami tych, którzy widzą Polskę jako satelitę a nie państwo, które stanowi samo o sobie. Do chóru tych nienawidzących Polski dołączyli również polscy europarlamentarzyści jak np. Lewandowski z PO.

Polski przed oszczerczymi zarzutami i kłamstwami starali się bronić m.in. prof. Ryszard Legutko, który powiedział :

- Państwo macie jakąś obsesję, jeśli chodzi o polski rząd. Ciągle do tego wracacie. (...) To przykład niebywałej arogancji (...) 

- To nie chodzi o dialog. To nie jest debata. To jest kolejny pokaz siły w stosunku do Polaków i polskiego rządu. Tu nie chodzi o praworządność, tu chodzi o władzę. To jest jakaś antypolska orgia. Niagara kłamstw.

Po czym opuścił salę !

Widać, że eurozwierzęta w Postaci Timmermansa, Gianni Pittelli czy Lewandowskiego mają za zadanie okłamywać wszystkich odnośnie sytuacji w Polsce. 

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze