Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Prof. Legutko: nie może być tak, że jednym krajom wolno reformować sądy, a innym nie wolno

AS 21:10 15 maja 2019
Telewizja Republika
– Chcemy, ażeby Polacy w tych wyborach opowiedzieli się za tym wszystkim, co określamy jako polska normalność. I tego będziemy bronić -podkreślił prof. Ryszard Legutko na konferencji prasowej w Krakowie.

– Obroń swoje prawa to oznacza również prawa państw członkowskich, które tworzą UE, odejście od tego, że w UE są równi i równiejsi - powiedział profesor Ryszard Legutko. 

– Wygląda na to, że teraz może się to zmienić. (…) Nie może być bowiem tak, że jednym krajom wolno reformować sądy, a innym nie wolno, nie może być tak, że jednym krajom wolno wycinać zainfekowane drzewa, a innym nie wolno, że jednym krajom wolno subwencjonować stocznie, a innym nie - mówił. 

– Polska, PiS, rząd polski był jednym z pierwszych, które to hasło reformy zaczął głosić. Myślę, że po tych wyborach wiele zmieni się na lepsze. Myślę, że struktura władzy w UE będzie bardziej zrównoważona, że już nie będzie dyktatu starej UE wobec nowej UE, Europy Zachodniej wobec Europy Wschodniej - stwierdził europoseł PiS 

– Chcemy, ażeby Polacy w tych wyborach opowiedzieli się za tym wszystkim, co określamy jako polska normalność. I tego będziemy bronić - dodał. 

Źródło: Telewizja Republika // media // Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze