Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Robert Lewandowski uhonorowany. Prestiżowa nagroda dla Polaka

dg 13:44 8 marca 2021
Robert Lewandowski o krok do legendyTVP Sport
Polski snajper został wybranym najlepszym piłkarzem 24 kolejki ligi niemieckiej przez Magazyn „Kicker” W ostatnią sobotę napastnik Bayernu Monachium strzelił trzy gole wygrywając z Borusią Dortmund

Polski snajper został wybranym najlepszym piłkarzem 24 kolejki ligi niemieckiej przez Magazyn „Kicker”. W ostatnią sobotę napastnik Bayernu Monachium strzelił trzy gole wygrywając z Borusią Dortmund.

To już dziewiąty raz „Lewy” znalazł się w jedenastce kolejki, za co otrzymał wyróżnienie w magazynie „Kicker”. Poza Polakiem żaden z piłkarzy nie został nagrodzony więcej niż pięć razy.

W klasyfikacji „Złotego Buta” dla najlepszego strzelca w Europie Robert Lewandowski prowadzi z sumą 31 bramek.
To był 13. z 14 ostatnich ligowych meczów, w których „Lewy” zapisał się na listę strzelców.

Pościg za legendą


Robert Lewandowski powoli zbliża się do legendy niemieckiej Piłki Nożnej Gerda Muellera. W sezonie 1971/72 uzyskał 40 goli. Do końca rozgrywek w Bundeslidze pozostało 10 spotkań, a posiada na swoim koncie aż 31 trafień. Jest bardzo prawdopodobne, że zakończy sezon stając się nową legendą Bundesligi.


W rankingu najlepszych strzelców następne miejsce za Lewandowskim zajmuje Portugalczyk Andre Silva z Eintrachtu i Norweg Haaland z 19 trafieniami.

 

Źródło: TVP Sport

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze