Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Samobójstwo na terenie Kremla. Nie żyje funkcjonariusz ochrony

JJ 14:52 30 listopada 2020
Funkcjonariusz miał zastrzelić się podczas służby na KremluFot. PAP/EPA/FELIPE TRUEBA
– Funkcjonariusz rosyjskiej Federalnej Służby Ochrony (FSO), odpowiedniczki polskiej Służby Ochrony Państwa, popełnił samobójstwo podczas pełnienia służby na terytorium Kremla - podał w poniedziałek kanał informacyjny Baza na komunikatorze Telegram.

Zastrzelił się podczas służby

Według tych doniesień funkcjonariusz, Michaił Zacharow zastrzelił się podczas pełnienia służby. Kanał Baza podał, że oddział FSO, w którym służył Zacharow odpowiada za ochronę osobistą prezydenta Rosji. Agencja TASS, powołując się na źródła, zaprzeczyła jednak, by Zacharow służył w tym oddziale.

Przyczyną tragedii mogło być przepracowanie - Zacharow na jednej z niedawnych zmian musiał pełnić dyżur przez 15 godzin - i lekceważenie przez przełożonych warunków, w jakich pracował funkcjonariusz. O takich możliwych powodach, jak relacjonuje Baza, mówią jego koledzy.

Brakuje chętnych do pracy w FSO

Według tego źródła w ostatnim czasie w Federalnej Służbie Ochrony brakuje chętnych do pracy i funkcjonariusze muszą pełnić służbę dodatkowo za tych, którzy zwolnili się ze służby, przy czym nie dostają wynagrodzenia za nadgodziny.

 

 

Źródło: PAP

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze