Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Sezon ślubny ruszył, a prezydent... wpadł na wesele we Wrzawach

JJ 19:35 6 czerwca 2020
Twitter/Andrzej Duda
Dudabus po przerwie w kampanijnych spotkaniach prezydenta z mieszkańcami polskich miast i miejscowości ponownie ruszył w trasę. Ubiegający się o reelekcję Andrzej Duda zrobił dużą niespodziankę pewnym nowożeńcom.

Rozpoczął się sezon ślubny, a nowożeńcy znów mogą razem z rodziną i przyjaciółmi świętować zawarcie związku małżeńskiego, ponieważ zniesione zostały obostrzenia związane z epidemią koronawirusa. 

Jednym z punktów na trasie Dudabusa była dziś miejscowość Wrzawy, gdzie jednocześnie odbywał się ślub pana Szymona Nawrockiego. 

– Wzielismy slub! Panie prezydencie, podobno jest Pan we Wrzawy. Skoro juz Pan zablokował drogę to może Pan wpadnie życzeniami?-napisał Pan Młody na Twitterze, zamieszczając ślubne zdjęcie. Oznaczony w tweetcie prezydent rzeczywiście pojawił się na chwilę na przyjęciu weselnym i opublikował selfie z nowożeńcami. 

– Dziękuję za zaproszenie. Wpadłem i złożyłem życzenia osobiście. Sto lat Młodej Parze! Jeszcze raz proszę przyjąć serdeczne pozdrowienia i życzenia od całej Załogi Dudabusa. Udanego wesela!- napisała na Twitterze głowa państwa.

 Również życzymy Młodej Parze 100 lat w zdrowiu, szczęściu i miłości.

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze