Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Skandaliczna ulotka Burmistrza Aleksandrowa Kujawskiego. Ręce opadają...

PR 11:50 1 sierpnia 2019
pixabay
Media Strefy Wolnego Słowa zostały poinformowane przez jednego z czytelników o skandalicznej ulotce, opublikowanej przez Burmistrza Aleksandrowa Kujawskiego. Jej autentycznośc została potwierdzona przez portal Telewizji Republika w Urzędzie Miasta. Urzędnik twierdzi w niej, że za wzrost cen wywozu śmieci w mieście odpowiada... rząd PiS.

 

Autentyczność ulotki, portal telewizjarepublika.pl potwierdził z Urzędzie Miejskim Aleksandrowa Kujawskiego.

- Z uwagi na znaczący wzrost kosztów odbierania i składowania odpadów komunalnych, na który w dużej mierze wpływają decyzje na szczeblu rządowym - wzrost opłaty marszałkowskiej - władze miasta w porozumieniu z Radnymi, zgodnie z ustawowym wymogiem samobilansowania się systemu, zmuszone są do ustalenia nowych stawek opłat za gospodarowanie odpadami komunalnymi - czytamy w informacji podanej przez Byrmistrza Miasta Aleksandrowa Kujawskiego.

Oburzony treścią czytelnik mediów Strefy Wolnego Słowa przekazał, że "w tym roku cena wywozu smieci wzrosła w miescie z 10 na 16 zł od osoby".

- Wczoraj znalazłem w skrzynce pocztowej ulotkę, z której wynika,  ze rzad PIS jest odpowiedzialny za następna podwyżkę. Rada podległa jest w większości burmistrzowi. Koszty pracy to nie sprawa p. burmistrza, podpisując umowe z firmą od śmieci  firma liczy koszty i narzuty aby wyjść na swoje. Miasto słynne z wizyty Komorowskiego przed wyborami, gdzie dzieci ze szkól i przedszkoli na polecenie burmistrza uczestniczyli w wiecu wyborczym w czasie zajęc. Przekrętów tu co nie miara - alarmuje chcący zachować anonimowość czytelnik.

Ciekawe podejście do inrofmowania o zmianach cen i tłumaczeniu ich przyczyn, prawda?

 

aleksandrow_670

Czytaj także:

Mało brakowało a Sąd wypuściłby mężczyznę, który w okrutny i brutalny sposób zabił własną córkę. Musiał zadziać prokurator

"1 września w Gdańsku Dulkiewicz starała się o występ Sławomira i Zenka". Internauci kpią z pomysłów władz miasta

 

Źródło: Telewizja Republika

Wczytuję ocenę...


Jan Paweł II - O Solidarności
Wczytuję komentarze...
Najnowsze