Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

SZOK! Mężczyzna pogryzł policjanta. Miał przy sobie narkotyki

AS 13:03 20 sierpnia 2019
flickr
Nie ma i nie będzie tolerancji dla osób znieważających i naruszających nietykalność cielesną policjantów. Przekonał się o tym 30-latek, który zaatakował interweniujących stróży prawa. Mężczyźnie grozi do trzech lat pozbawienia wolności.

Policjanci wspierający sezon letni w Kołobrzegu zostali wezwani do osób spożywających alkohol w miejscu publicznym Interweniujący stróże prawa na miejscu wylegitymowali trzy osoby, dwie kobiety i mężczyznę. W trakcie czynności legitymowany 30 latek z Kołobrzegu był pobudzony, zaczął zachowywać się agresywnie, wyzywając funkcjonariuszy.

Podczas doprowadzenia do radiowozu mężczyzna ugryzł jednego z Policjantów w rękę. Po obezwładnieniu agresora został on zatrzymany i przewieziony do jednostki. Przy mężczyźnie policjanci znaleźli narkotyki w postaci LSD dodatkowo po przeszukaniu miejsca zamieszkania ujawniono niedozwolone substancje w postaci ekstazy.

Dziś zatrzymany usłyszał zarzuty posiadania zabronionych substancji i znieważenia oraz naruszenia nietykalności cielesnej funkcjonariusza. Za powyższe przestępstwa grozi kara do 3 lat pozbawienia wolności.

Źródło: policja.gov.pl

Wczytuję ocenę...


KONIEC SYSTEMU (ODC.166/1) - CAŁA PRAWDA O ANDRZEJU TRETYNIE - MODELOWYM REKTORZE III RP
Wczytuję komentarze...
Najnowsze