Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ta wypowiedź Jaśkowiaka wywołała burzę w sieci: "Władza jest w rękach psychopaty"

A.N. 21:29 9 kwietnia 2020
/ Jacek Jaśkowiak, / / Platforma Obywatelska RP [CC BY-SA 2.0 (https://creativecommons.org/licenses/by-sa/2.0)]
Prezydent Poznania odbył rozmowę z przedstawicielem Ambasady Stanów Zjednoczonych w Polsce. W mediach społecznościowych pojawiła się relacja Jaśkowiaka z tego spotkania. "Szczerze odpowiedziałem, że obecnie mamy dwa problemy: walkę z koronawirusem i nieodpowiedzialne zachowanie władzy, która jest w rękach psychopaty" – napisał polityk na Twitterze.
Prezydent Poznania Jacek Jaśkowiak na Twitterze  zrelacjonował swoją rozmowę z przedstawicielem Ambasady Stanów Zjednoczonych w Polsce. Spotkanie miało dotyczyć skutków epidemii dla sytuacji w kraju.

"Szczerze odpowiedziałem, że obecnie mamy dwa problemy: walkę z koronawirusem i nieodpowiedzialne zachowanie władzy, która jest w rękach psychopaty" – napisał prezydent Poznania.

Wpis Jaśkowiaka wywołał burzę. Internauci nie szczędzili  mu krytyki. "Cynizm, nienawiść, odczłowieczanie - a potem płacz, że to Kaczyński nas podzielił" – wskazywał jeden z komentujących. Panie Prezydencie, czy nazwisko Paweł Adamowicz mówi Panu coś w kontekście hejtu, który Pan szerzy?" – czytamy w innym komentarzu.

 

Źródło: Twitter

Wczytuję ocenę...


Okiem Konserwatysty. Banery antyaborcyjne - felieton - Bawer Aondo - Akaa
Wczytuję komentarze...
Najnowsze