Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: oberstdorf

Reprezentacja Niemiec wywalczyła złoty medal w konkursie drużynowym na dużej skoczni na MŚ w Oberstdorfie. Polacy, w składzie: Piotr Żyła, Andrzej Stękała, Kamil Stoch, Dawid Kubacki, zajęli trzecie miejsce.>
Austriak Stefan Kraft został mistrzem świata w konkursie indywidualnym mężczyzn na dużej skoczni w Oberstdorfie. Nasz rodak, Piotr Żyła zajął czwarte miejsce.>
Michal Dolezal ogłosił skład reprezentacji Polski na Mistrzostwa Świata w skokach narciarskich w Oberstdorfie. Do zawodów powołanie otrzymała szóstka skoczków>
W poniedziałek w Oberstdorfie rozpocznie się 69. Turniej Czterech Skoczni. Dzień przed początkiem rywalizacji Klemens Murańka otrzymał pozytywny wynik badania na obecność koronawirusa. Tuż przed pierwszym treningiem podjęto decyzję, że Polacy nie zostaną dopuszczeni do startu w Oberstdorfie.>
Kamil Stoch zwyciężył w ostatnim konkursie puchar świata rozgrywanym na skoczni do lotów narciarskich w niemieckim Obersdorfie. Polaków w drugiej serii konkursu oddał świetny skok na odległość 227,5 metra. >
Dzisiejsze zawody w skokach narciarskich obserwował Robert Lewandowski. Oberstdorf i Monachium dzieli zaledwie 170 km., polski gwiazdor postanowił to wykorzystać i obejrzeć zmagania na żywo. W trakcie konkursu Lewandowski miał okazję porozmawiać z reprezentantami polski, a humor wszystkim poprawił niezawodny Piotr Żyła. >