Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Temat: vuelta a espana

Podczas ósmego etapu kolarskiego wyścigu Vuelta a Espana doszło do niecodziennego odkrycia. Helikopter odtwarzający obraz z zawodów pokazał w pewnym momencie plantację marihuany. Sprawą zajęła się już hiszpańska policja.>
Lilian Calmejane wygrał czwarty etap wyścigu kolarskiego Vuelta a Espana. Jako trzeci do mety dojechał Kolumbijczyk Darwin Atapuma, który objął prowadzenie w klasyfikacji generalnej.>
Rafał Majka wskoczył na trzecie miejsce w klasyfikacji generalnej po zakończeniu 20. etapu Vuelta a Espana. Do końca wyścigu pozostał ostatni, niedzielny odcinek, na którym nie powinno dojść już do zmian.>
Irlandczyk Nicolas Roche wygrał 17. etap prestiżowego wyścigu Vuelta a Espana. Liderem klasyfikacji generalnej pozostał Tom Dumoulin. >
Polski kolarz znakomicie pojechał podczas 15. etapu Vuelta a Espana. Majka zajął na tym odcinku drugie miejsce, dzięki czemu zaliczył awans w klasyfikacji generalnej.>
Danny van Poppel po finiszu z peletonu okazał się najlepszy na 12. etapie kolarskiego klasyka Vuelta a Espana. Rafał Majka utrzymał czwartą pozycję w klasyfikacji generalnej.>
Mikel Landa z grupy Astana zwyciężył 11. etap wyścigu kolarskiego Vuelta a Espana. Rafał Majka zaliczył efektowny występ i zanotował awans z dziewiątej na czwartą pozycję w klasyfikacji generalnej. >
Czwarty odcinek Vuelta a Espana padł łupem Alejandro Valverde. Hiszpan przejechał niecałe 210 kilometrów w czasie 5:07:30.>