Twoje punkty R
Zamknij [X]
Przykładowa wiadomość ...

Ten filmik jest hitem w sieci! Robert Lewandowski uczy zasad bezpieczeństwa w samolocie

K.B. 16:56 5 grudnia 2019
youtube /Qatar Airways
Linie lotnicze Qatar Airways przygotowały humorystyczną wersję filmu instruktażowego prezentującego zasady bezpieczeństwa na pokładzie. Aby przykuć uwagę pasażerów, przewoźnik wykorzystał w filmie postaci znanych piłkarzy, w tym m.in. Roberta Lewandowskiego. Piłkarze w niecodzienny sposób prezentują procedury bezpieczeństwa obowiązujące w samolocie. 

W ostatnim czasie tradycyjna prezentacja procedur bezpieczeństwa przez personel pokładowy jest często zastępowana filmami instruktażowymi. Niektórzy przewoźnicy udostępniają na pokładzie niezwykle kreatywne, nierzadko zaskakujące filmy. Tak było też w tym przypadku. Linia Qatar Airways, w ponad 6-minutowym wideo, postanowiła połączyć "trening piłkarski"... z zasadami bezpieczeństwa na pokładzie. 

Film będzie prezentowany przed startem samolotu wszystkim pasażerom Qatar Airways. Jak widać na nagraniu, szatnia piłkarska zamienia się niejako w pokład samolotu, a sami piłkarze - niczym personel pokładowy - prezentują najważniejsze zasady bezpieczeństwa. Uczą się, jak prawidłowo zapinać pasy bezpieczeństwa, zakładać kamizelki ratunkowe czy nakładać maski tlenowe.

Nietypowy "trening" obejmuje również zapoznanie się z zasadami bezpieczeństwa w zakresie używania urządzeń elektronicznych na pokładzie czy systemem wyjść z samolotu w razie awaryjnych sytuacji.

Źródło: Radio ZET, Media

Wczytuję ocenę...


Andrzej Duda zmienia Konstytucję -zakaz adopcji dzieci przez pary jednopłciowe
Wczytuję komentarze...
Najnowsze